Cartech - cięcie wodą, gięcie, polerowanie

Historia i profil naszej firmy

Mamy zaszczyt przedstawić Państwu ofertę współpracy w zakresie gięcia i obróbki stali chromowo-niklowej. Firma CAR-TECH istnieje od 1982 roku. Od kilku lat specjalizujemy się w obróbce stali chromowo-niklowej dla potrzeb budownictwa, motoryzacji, zakładów produkujących meble, wyposażenie wnętrz oraz stoczni jachtowych.Do Państwa dyspozycji oddajemy urządzenia najnowszej generacji sterowane komputerowo a produkowane przez światowego lidera tej dziedziny: włoską firmę ERCOLINA oraz AUTOPULIT. Urządzenia te gwarantują Państwu najwyższą jakość wykonania Państwa zleceń. Gwarantujemy Państwu kompleksową obsługę od wykonania projektu po montaż. Do Państwa dyspozycji oddajemy nasze wieloletnie doświadczenie, wykwalifikowaną kadrę oraz najnowocześniejsze urządzenia.
Zapraszmy do współpracy.

 

Nowym dziełem w naszej firmie jest Cięcie maszyną WaterJet 3D jest to technologia oparta na cięciu strumieniem wody. Jesteśmy w stanie wyciąć dowolny wzór w pionie do 250mm pod kątem do 200mm.

Water Jet

Technologia abrasive water jet (AWJ) używa strugi wody do przyspieszenia ziaren ścierniwa. Powstająca w ten sposóbstruga przecina najtwardsze materiały (np. tytan) o grubości 150 mm i więcej.

czytaj więcej

Balustrady i poręcze

Poręcze ze stali nierdzewnej. Poręcze łączone z drewnem. Balkony. Balustrady ze stali nierdzewnej. Wykonujemy Każdy projekt !

czytaj więcej

Park Maszyn

W ofercie wszelkiego rodzaju tokarki, obrabiarki do metalu – szlifierki, frezarki, prasy, Cięcie wodą – Water Jet.

czytaj więcej